در گردهمایی تگزاس استیت فیر برخی از خودروسازان از این موقعیت استفاده کرده و نسخه های جدید خود را رونمایی می کنند. در این گردهمایی تویوتا از نسخه فوررانر Nightshade Special Edition و پکیج SX برای پیکاپ‌های تاندرا و تاکوما نیز رونمایی کرد.

تویوتا فوررانر اسپشیال ادیشن

فوررانرNightshade Special Edition نسبت به مدل استاندارد خود، از تغییرات جزئی بهره می برد که از این تغییرات می توان به جلوپنجره مشکی، خروجی اگزوز تیره کرومی ، رینگ‌های 20 اینچی مشکی و تزیینات مشکی رنگ در بخش قاب آینه‌ها و دستگیره‌های درها اشاره کرد.

تویوتا فوررانر اسپشیال ادیشن

در داخل کابین این خودرو از تریم مشکی روی تودوزی خودرو، غربیلک فرمان، کنسول مرکزی و پانل درب‌ها استفاده شده است. همچنین این خودرو به صندلی های چرمی به همراه گرمکن و سردکن مجهز شده است . از دیگر امکانات این خودرو در کابین می توان به  سانروف برقی و سیستم صوتی حرفه‌ای JBL اشاره کرد.

toyota 4runner

فوررانر Nightshade Special Edition مجهز به یک پیشرانه 6 سیلندر۴ لیتری است که توان تولید ۲۷۰ اسب بخار قدرت و ۳۷۶ نیوتن متر گشتاور را دارد. این خودرو به‌ صورت دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ محرک با بازار عرضه خواهد شد.

تویوتا فوررانر اسپشیال ادیشن

پکیج SX که برای پیکاپ‌ تاکوما در گردهمایی تگزاس تدارک شده ۵۶۰ دلار قیمت دارد و شامل کاسه چراغ‌های تیره، رینگ‌های 16 اینچی مشکی مات، جلوپنجره، دستگیره در و قاب آینه‌های مشکی رنگ می شود. 

تویوتا فوررانر اسپشیال ادیشن

 تیپ SR5 دو کابین تویوتا تاندرا به همراه پکیج SX ، مجهز به یک پیشرانه 8 سیلندر ۵.۷ لیتری است که با موتور مورد استفاده در لکسوس LX570 یکسان است . این خودرو از صندلی‌های راحت‌تر، رینگ‌های ۱۸ اینچی آلومینیومی مشکی رنگ مجهز شده است و قیمتی معادل ۱۶۳۰ دلار دارد.

toyota 4runner

منبع : ماشین 3

[باربری شریعتی] [باربری شریعتی]  [اتوبار شریعتی]  [اوزون تراپی] [باربری شریعتی]

باربری شریعتی